Zapoznaj się z naszą ofertą

Jesteśmy otwarci na współpracę oraz realizację nietypowych prac wymagających dużej mobilności, kreatywności, a także indywidualnych rozwiązań nie tylko w dziedzinie geodezji, ale również w naukach pokrewnych lub dziedzinach wykorzystujących pomiary geodezyjne, satelitarne oraz badawcze.

Asortyment wykonywanych przez naszą firmę prac:

Trimble SX10 TotalStation app tank 8201 200x300 Rozgraniczenie nieruchmościJesteśmy przedsiębiorstwem geodezyjno-prawnym. Nasze biuro jest jednostką wykonawczą oraz konsultacyjno-doradczą, prowadzącą działalność w obszarze zastosowania najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i technologicznych w dziedzinie geodezjikartografii, a także geoinformatyki.

Firma skupia specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, które dzięki zaufaniu klientów, możemy stale uzupełniać, co pozwala podnosić standard oferowanych usług. Współpracujemy z jednostkami samorządu terytorialnego, z Głównym Urzędem Geodezji i Kartografii, z dużymi przedsiębiorstwami oraz szeregiem innych podmiotów. Nasi eksperci są biegłymi sądowymi, pracują w nadzorze geodezyjnym a także prowadzą liczne szkolenia i ekspertyzy z zakresu geodezji i kartografii. Posiadamy uprawnienia geodezyjne w zakresach 1, 2 i 4, a nasi współpracownicy posiadają inne zakresy uprawnień (3, 5, 6, 7). Pozwala nam to realizować prace we wszystkich wymaganych uprawnieniami zakresach. Wykonujemy także prace związane ze zmianą klas bonitacyjnych (zmiana użytku).

W przypadkach skomplikowanych dysponujemy szeregiem ekspertów (biegłych sądowych) nie tylko z dziedziny geodezji, dodatkowo współpracujemy z gronem ekspertów prawa z zakresu nieruchomości.

Dysponujemy szeroką wiedzą oraz nowoczesnym sprzętem pomiarowym. Wszystkie prace realizujemy bardzo szybko i terminowo, tak aby klient był zawsze zadowolony. Dbamy o dobre zarządzanie i organizację pracy, przestrzegając przy tym zasad etyki zawodowej. Uczciwość i odpowiedzialność stanowią podstawę naszej działalności.

Nasze przedsiębiorstwo zapewnia nie tylko kompleksową obsługę geodezyjną, ale również profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy.

Wykonujemy szerokie spektrum prac geodezyjnych, począwszy od całościowej obsługi geodezyjnej dużych inwestycji budowlanych, a skończywszy na drobnych zleceniach od osób prywatnych.

Obszarem naszej pracy jest przede wszystkim rynek zachodniopomorski ale przyjmujemy również zlecenia z innych regionów kraju i z zagranicy.

Aktualności

img 404 Rozgraniczenie nieruchmości

Rozgraniczenie nieruchmości

Rozgraniczenie nieruchomości jest procedurą administracyjną wykonywaną na wniosek osoby zainteresowanej w celu ustalenia przebiegu...

Więcej...
obj1 1024x491 Rozgraniczenie nieruchmości

Opracowanie mapy obrazującej zmiany w strukturze gruntowej

Nasze biuro geodezyjne wykonując prace na rzecz sądu jako biegli sądowi wykonało szereg pomiarów...

Więcej...
img 404 Rozgraniczenie nieruchmości

Klasyfikacja gruntów

Z dniem 29 listopada 2012 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów z dnia...

Więcej...
20150113 090258 576x1024 Rozgraniczenie nieruchmości

Porządkowanie stanu prawnego dla Firmy Jupiter Group

Dla firmy Jupiter Group realizujemy, prace prawne związane z porządkowaniem stanu prawnego, dodatkowo, kontrolujemy...

Więcej...

Nasze certyfikaty

Napisz do nas.

szkolenia Rozgraniczenie nieruchmości„Jeśli potrzebujesz pomocy specjalistów skontaktuj się z nami, a gwarantujemy fachową poradę oraz odpowiednie dobranie usług do konkretnych założeń”.